Zobrazuji všech 9 výsledků

Ať už sáhnete po kterékoli divočině pro svého psa či kočku, vysoce stravitelné výživné proteiny jsou zaručeny. Ovoce a zelenina v každém z jednotlivých druhů – granule Taste of the Wild jen doplňují už tak unikátní složení těchto ryzích pochoutek.

Pečení bizoni, divočáci, kachny, krocani, křepelky, jeleni, jehňata, pstruzi, a k tomu ještě uzený losos.

Alergeny dostaly dovolenou, ale o vlákninu, cenné antioxidanty, minerály a další nepostradatelné složky zdravého jídelníčku nouze nebude. Vše se obejde kompletně bez obilovin, aby zbylo místo na opravdu důležité ingredience. Přidané probiotické kultury navíc zajistí bezproblémové strávení všech důležitých látek a podpoří zdravé zažívání. Na své si přijdou všechny velikosti plemen. Je navíc nejen pro dospěláky, ale zaručeně si ho oblíbí i malí vlci. K dispozici jsou totiž i divoká krmiva pro štěňata, která pro svůj zdravý vývoj od samého začátku potřebují ten správný obsah svojí misky.

Nezávislý test Top Dry Dog Food každoročně řadí granule Taste of the Wild mezi nejkvalitnější krmiva a s tím se ztotožňuje i oblíbená americká poradna pro náročné chovatele Dog Food Advisor.