Katalogové číslo: -.

BIO Baranica – konzerva

44 119 

Šťavnaté konzervy jsou ideálním hlavním jídlem nebo výživnou svačinkou. Základem naší BARANICE je maso z BIO beranů plemene Romney Marsh (67%). Naše ovce & berani žijí přirozeným životem s dostatkem pohybu na čerstvém vzduchu a slunci. Stravují se přirozeně čerstvou trávou na pastvinách. Tyto faktory přispívají k vysoké výživové hodnotě masa plného přirozených vitaminů, aminokyselin a tuků. Skopové maso je navíc lehce strávitelné, a zároveň velmi výživné.

  • BIO certifikace
  • bez vnitřností
  • bez éček, konzervantů, dochucovadel, či jiných nesmyslů
Zrušit výběr

Bohatý zdroj vitamínů C & A v našich BIO Baranicích najdete v podobě lokální BIO zeleniny a ovoce nebo rajčatového pyré. Nechybí ani superpotraviny jako spirulina, kurkuma (silný antioxidant), chia semínka či naše směs bylinek na dobré trávení. BIO panenský olivový olej & bylinky na podporu dobrého trávení.

• BIO skopové z Čech (svalovina, chrupavka a tuk)
• BIO certifikát
• bez obsahu vnitřností
• bez éček
• bez konzervantů
• bez dochucovadel, či jiných nesmyslů

Proč BIO?
Věříme, že zbytečné chemikálie do půdy, vody, vzduchu, a hlavně do jídla nepatří. Právě proto jsme se rozhodli, že do našich produktů budeme používat BIO suroviny všude, kde to bude možné. Kvalitní suroviny, podpora lokálních BIO farmářů. To je důvod, proč se naše produkty staly ideální alternativou i při různých potížích s trávením. Navíc nákupem našich produktů přímo podporujete lokální trh a ne dovážené krmivo, které většinou absolvuje i cestu přes půl zeměkoule.

*V Pet Farm Family továrně vyrábíme produkty bez konzervantů, umělých přísad, či jiných nesmyslů. Neobsahují lepek, obiloviny, sóju, laktózu, či masovou moučku. Nepoužíváme suroviny bez jasného původu. Bežíme na 100% zelené energii, využíváme lokální suroviny, nepoužíváme jednorázové plasty & jsme #BULLSHITFREE"

Hmotnost-
Velikost balení

100g, 180g, 400g

Stáří psa

Dospělý pes, Starší pes, Štěně/dospívající pes

Velikost psa

Malá plemena, Střední plemena, Velká plemena

Země původu

Česko

Masíčko v konzervě je ideálním krmivem, ale i doplňkem stravy

Lokální suroviny a kvalitní maso z volně žijících & pasoucích zvířat

Nepoužíváme suroviny bez jasného původu a běžíme na zelené energii

Naplň svoji misku šťavnatým masem, které si do konzerv plníme ručně

Ovce z volného chovu 67%*, rajčatové pyré*, mrkev*, červená řepa*, chia semínka*, spirulína*, kurkuma*, petrželová nať, list pampelišky, kopřiva dvoudomá, máta peprná, ostropestřec mariánský*, olivový olej*. *Produkty ekologického hospodářství.

Bílkoviny 13,2 %, tuky 13,2 %, sacharidy 2,08%, sušina 29,4%, hurubý popel 0,92%, energie 749kJ/100g

Vhodné pro všechna plemena psů starších od 3 měsíců. Doporučená denní dávka je 300 g denně na 10kg váhy psa.

Skladujte v suchu při teplotě do 25 ° C, po otevření spotřebujte do 24 hodin. Datum minimální spotřeby a č. šarže jsou uvedeny na obalu.

O značce

Dbáme na ekologii

V našich životech hraje ekologie významnou roli, a proto je přirozené, že naše poznatky využijeme i při výrobě. Křupavé místo, kde všechny naše fajnovky vznikají je jeden velký EKO experiment. Celá budova běží na zelené energii, recyklujeme co nám tlapky stačí, využíváme lokální zdroje, čím snižujeme emise CO2, podporujeme BIO farmáře a výrobce ekologických materiálů. A to je jen začátek!

S láskou ke zvířatům

Staráme se o to, aby zvířata, které nám dávají maso, měli šťastný a svobodný život. Volné výběhy a divoká příroda jsou pro nás základné etické standardy, které musí každý dodavatel masa splňovat. Klecové chovy podporovat nechceme a nebudeme!