Katalogové číslo: BISHOG110.

BIO Baranica – sušenky

149 

Zdravé odměny jsou povinnou výbavou každého batůžku. Díky vysokému obsahu BIO beraního masa je můžete použít i jako náhradu za jídlo, které jste doma zapomněli, či po intenzivní běhačce na doplnění energie. Skvělým pomocníkem budou i při tréninku, kdy jsme pro jejich neodolatelnou vůni ochotni udělat cokoliv.

  • BIO certifikace
  • obal je možné recyklovat donekonečna
  • bez éček, konzervantů, dochucovadel, či jiných nesmyslů

Kvalitní suroviny a podpora lokálních BIO farmářů - to jsou důvody, proč se naše produkty staly ideální alternativou i při různých potížích s trávením. Navíc nákupem našich produktů přímo podporujete lokální trh a ne dovážené krmivo, či přebalované krmivo, které většinou absolvuje i cestu přes půl zeměkoule.

Skopové maso je lehce strávitelné, ale zároveň velmi výživné. Bohatý zdroj vitamínů C & A v našich BIO Baranicích najdete v podobě lokální BIO zeleniny a ovoce nebo rajčatového pyré. Navíc tu vyčmucháte i rostlinné uhlí, BIO panenský olivový olej & bylinky na podporu dobrého trávení.

Proč BIO?
Věříme, že zbytečné chemikálie do půdy, vody, vzduchu, a hlavně do jídla nepatří. Právě proto jsme se rozhodli, že do našich produktů budeme používat BIO suroviny všude, kde to bude možné. Jsme rádi, že nákupem našich produktů podporujete přirozený způsob výroby a tím pomáháte chránit naši přírodu.

Hmotnost0.110 kg
Stáří psa

Dospělý pes, Starší pes, Štěně/dospívající pes

Velikost psa

Malá plemena, Střední plemena, Velká plemena

Dobijte svému mazlíčkovy energii pomocí lahodných a zdravých sušenek

Základ bezlepkových sušenek tvoří kvalitní maso z volně žijících zvířat

Nepoužíváme suroviny bez jasného původu a běžíme na zelené energii

Vhodné pro B.A.R.F. – isty kteří se chtějí oblizovat áááž za ouškama

Maso z mladé ovce 70 %*, rýžová mouka*, pasírovaná rajčata*, mrkev*, červená řepa*, hnědé lněné semínka*, máta peprná, ostropestřec mariánský*, kurkuma*, spirulina*, petrželová nať, list pampelišky, kopřiva dvoudomá, a olivový olej*. (*Produkty ekologického hospodářství.)

Bílkoviny 32,2%, tuky 20,2 %, sacharidy 43,5%, sušina 97,4%, hrubý popel 1,47 %, energie 2.033kJ/100g

Doporučená denní dávka je cca 5 ks pro dospělého psa s váhou 10 kg.

Skladujte v suchu při teplotě do 25 ° C, po otevření spotřebujte do 14 dnů. Datum minimální spotřeby a č. šarže jsou uvedeny na obalu.

O značce

Dbáme na ekologii

V našich životech hraje ekologie významnou roli, a proto je přirozené, že naše poznatky využijeme i při výrobě. Křupavé místo, kde všechny naše fajnovky vznikají je jeden velký EKO experiment. Celá budova běží na zelené energii, recyklujeme co nám tlapky stačí, využíváme lokální zdroje, čím snižujeme emise CO2, podporujeme BIO farmáře a výrobce ekologických materiálů. A to je jen začátek!

S láskou ke zvířatům

Staráme se o to, aby zvířata, které nám dávají maso, měli šťastný a svobodný život. Volné výběhy a divoká příroda jsou pro nás základné etické standardy, které musí každý dodavatel masa splňovat. Klecové chovy podporovat nechceme a nebudeme!