Katalogové číslo: BISVEG110.

BIO Bezmaso – sušenky

149 

Zdravé odměny jsou povinnou výbavou každého batůžku. Díky vysokému obsahu rostlinných proteinů jsou skvělou alternativou pro všechny chlupáče, kterým nedělá dobře živočišná bílkovina. Našimi proteinem nabitými sušenkami je možné zasytit se i v případě, že páníček zapomněl doma svačinku, či doplnit energii po běhačce. Sušenky oceníte i při tréninku. Neodolatelná vůne, pro kterou jsou chlupáči ochotni udělat absoluuutně cokoliv.

  • BIO certifikace
  • obal je možné recyklovat donekonečna
  • bez éček, konzervantů, dochucovadel, či jiných nesmyslů

"Zdravé odměny jsou povinnou výbavou každého batůžku. Díky vysokému obsahu rostlinných proteinů jsou skvělou alternativou pro všechny chlupáče, kterým nedělá dobře živočišná bílkovina. Našimi proteinem nabitými sušenkami je možné zasytit se i v případě, že páníček zapomněl doma svačinku, či doplnit energii po běhačce. Sušenky oceníte i při tréninku. Neodolatelná vůne, pro kterou jsou chlupáči ochotni udělat absoluuutně cokoliv.

Kvalitní suroviny a podpora lokálních BIO farmářů. To je důvod, proč se naše produkty staly ideální alternativou i při různých potížích s trávením. Navíc nákupem našich produktů přímo podporujete lokální trh a ne dovážené, či přebalované krmivo, které většinou absolvuje i cestu přes půl zeměkoule.

Tyto sušenky obsahují 100% rastlinné složky - batáty, mrkev, špenát a sušená jablka jsou bohatým zdrojem vitamínů, vlákniny a sacharidů s postupným uvolňováním, které chlupáčům zajistí potřebnou energii po každé běhačce.
BIO panenský olivový olej & bylinky pečují o dobré trávení.

Hmotnost0.110 kg
Stáří psa

Dospělý pes, Starší pes, Štěně/dospívající pes

Velikost psa

Malá plemena, Střední plemena, Velká plemena

Dobijte svému mazlíčkovy energii pomocí lahodných a zdravých sušenek

Základ bezlepkových sušenek tvoří kvalitní maso z volně žijících zvířat

Nepoužíváme suroviny bez jasného původu a běžíme na zelené energii

Vhodné pro B.A.R.F. – isty kteří se chtějí oblizovat áááž za ouškama

Batáty*, mrkev*, špenát*, sušené jablka*, rýžová mouka*, amarant*, hnědé lněné semínka*, ostropestřec mariánský*, kurkuma*, spirulina*, petrželová nať, list pampelišky, kopřiva dvoudomá, máta peprná a olivový olej*. *Produkty ekologického hospodářství.

Bílkoviny 8,55 %, tuk 6,63 %, sacharidy 26,5%, sušina 92,11%, vláknina 7,89 %

Doporučená denní dávka je cca 5 ks pro dospělého psa s váhou 10 kg.

Skladujte v suchu při teplotě do 25 ° C, po otevření spotřebujte do 14 dnů. Datum minimální spotřeby a č. šarže jsou uvedeny na obalu.

O značce

Dbáme na ekologii

V našich životech hraje ekologie významnou roli, a proto je přirozené, že naše poznatky využijeme i při výrobě. Křupavé místo, kde všechny naše fajnovky vznikají je jeden velký EKO experiment. Celá budova běží na zelené energii, recyklujeme co nám tlapky stačí, využíváme lokální zdroje, čím snižujeme emise CO2, podporujeme BIO farmáře a výrobce ekologických materiálů. A to je jen začátek!

S láskou ke zvířatům

Staráme se o to, aby zvířata, které nám dávají maso, měli šťastný a svobodný život. Volné výběhy a divoká příroda jsou pro nás základné etické standardy, které musí každý dodavatel masa splňovat. Klecové chovy podporovat nechceme a nebudeme!