Katalogové číslo: BISBIF110.

BIO Kravina – sušenky

149 

Zdravé odměny jsou povinnou výbavou každého batůžku! Díky vysokému obsahu BIO hovězího masa je můžete použít i jako náhradu za jídlo, které jste doma zapomněli, či po intenzivní běhačce na doplnění energie. My chlupáči je oceníme i při tréninku, kdy jsme pro jejich neodolatelnou vůni ochotni udělat absoluuutně cokoliv, BAF!

  • BIO certifikace
  • obal je možné recyklovat donekonečna
  • bez éček, konzervantů, dochucovadel, či jiných nesmyslů

Kvalitní suroviny a podpora lokálních BIO farmářů. To je důvod, proč se naše produkty staly ideální alternativou i při různých potížích s trávením. Navíc nákupem našich produktů přímo podporujete lokální trh a ne dovážené, či přebalované krmivo, které většinou absolvuje i cestu přes půl zeměkoule.

Hovězí maso je známé především pro jeho výživovou hodnotu, která zaručuje vysoký obsah zdraví prospěšných látek. V kombinaci s lesní směsí, špenátem, řepou a mrkví tu vznikla nadupaná fajnotka plná vitamínů, minerálů & antioxidantů!
Čerstvé maso z BIO farmy, lokální BIO zelenina, ovoce, BIO panenský olivový olej & zmes bylinek na podporu dobrého trávení.

Hmotnost0.110 kg
Stáří psa

Dospělý pes, Starší pes, Štěně/dospívající pes

Velikost psa

Malá plemena, Střední plemena, Velká plemena

Dobijte svému mazlíčkovy energii pomocí lahodných a zdravých sušenek

Základ bezlepkových sušenek tvoří kvalitní maso z volně žijících zvířat

Nepoužíváme suroviny bez jasného původu a běžíme na zelené energii

Vhodné pro B.A.R.F. – isty kteří se chtějí oblizovat áááž za ouškama

Hovězí maso z volného chovu 71 %*, mrkev*, špenát*, řepa*, rýžová mouka*, amarant*, hnědé lněné semínka*, máta peprná, ostropestřec mariánský*, kurkuma*, spirulina*, petrželová nať, list pampelišky, kopřiva dvoudomá a olivový olej*. (*Produkty ekologického hospodářství.)

Bílkoviny 36,8 %, tuky 28,9 %, sacharidy 31,5%, sušina 98,50%, hrubý popel 1,31 %, energie 2.230kJ/100g

Doporučená denní dávka je cca 5 ks pro dospělého psa s váhou 10 kg.

Skladujte v suchu při teplotě do 25 ° C, po otevření spotřebujte do 14 dnů. Datum minimální spotřeby a č. šarže jsou uvedeny na obalu.

O značce

Dbáme na ekologii

V našich životech hraje ekologie významnou roli, a proto je přirozené, že naše poznatky využijeme i při výrobě. Křupavé místo, kde všechny naše fajnovky vznikají je jeden velký EKO experiment. Celá budova běží na zelené energii, recyklujeme co nám tlapky stačí, využíváme lokální zdroje, čím snižujeme emise CO2, podporujeme BIO farmáře a výrobce ekologických materiálů. A to je jen začátek!

S láskou ke zvířatům

Staráme se o to, aby zvířata, které nám dávají maso, měli šťastný a svobodný život. Volné výběhy a divoká příroda jsou pro nás základné etické standardy, které musí každý dodavatel masa splňovat. Klecové chovy podporovat nechceme a nebudeme!