Katalogové číslo: -.

BOHEMIA Archibald

419 989 

Kompletní česká krmná směs Archibald z lokálního hovězího a vepřového masa. Tento sušený BARF je vhodný pro všechna plemena každého věku. Krmivo můžete podávat trvale jako kompletní stravu nebo jako skvělý doplněk ke granulím pro zpestření jídelníčku vašeho psa.

  • Sušený BARF
  • Vhodné pro všechny plemena
  • Originální směs, nikoliv granule
Zrušit výběr

Míchaná krmná směs Archibald splňuje veškeré požadavky na kompletní výživu. V receptuře používáme lokální ingredience s vysokou nutriční hodnotou. V krmivu nenajdete absolutně žádné umělé doplňkové látky.

Bohemia Archibald je přirozená evoluce ve výživě psů. Vyzkoušejte tento sušený BARF z českých ingrediencí.

Hmotnost-
Stáří psa

Dospělý pes, Starší pes, Štěně/dospívající pes

Velikost psa

Malá plemena, Střední plemena, Velká plemena

Země původu

Česko

Čím krmím

Holistické

Přirozená strava psů, to je cíl ryze českých receptur Bohemia Pet Food

Kompletní míchaná krmiva (sušený BARF) – pro štěňata, dospělé a seniory

Bohemia Pet Food je formulována dle doporučení evropského úřadu FEDIAF

To nejlepší ze světa granulovaných krmiv a BARF

Doporučujeme pro

Všechny plemena kteréhokoliv věku

Doporučené denní dávkování

Štěně – 2% z aktuální váhy psa. (např. aktuální váha psa 5kg tzn. 100g sušené směsi Archibald)

Dospělý – 1 až 1,5% z aktuální váhy psa (např. aktuální váha psa 10kg tzn. 100 až 150g sušené směsi Archibald)

Senior – 1% z aktuální váhy psa (např. aktuální váha psa 20kg tzn. 200g sušené směsi Archibald)

Hovězí a vepřové 35%, špalda 20%, zelenina a bylinky 19% (jablka, hrušky, mrkev, celer, kapusta, řepa, petržel), semena 10% (lněné, slunečnicové, sezamové, dýňové), slepičí vejce 5%, pohanka 5%, jáhly 4%, drcené jelení paroží 1%, pivovarské kvasnice 1%.

1 kg tohoto sušeného BARFu = cca 5 kg čerstvého BARFu

358 kcal/100 g

Hrubý protein 27 g, hrubé oleje a tuky 15 g, hrubá vláknina 3,5 g, hrubý popel6 g, vápník1,3 g, fosfor 0,8 g, vlhkost 8 g.

O značce

Přirozená strava psů

To je cíl ryze českých receptur Bohemia Pet Food. V dnešní době, kdy je trh přesycen granulovanými krmivy, svítá zákazníkům, kteří chtějí originální a čistý produkt – naděje v podobě receptur Bohemia Pet Food.

Našli jsme originální způsob jak zajistit kompletní výživu pro vašeho psa. Spojujeme dva způsoby stravy, které často stojí proti sobě a oba mají své pro a proti. Vytvořili jsme dimenzi, která kombinuje to nejlepší ze světa granulovaných krmiv a BARF neboli „biologicky vhodné syrové stravy“ (Biologically Appropriate Raw Foods). Tak se zrodily receptury Bohemia Pet Food. Krmné směsi z kvalitních ingrediencí, které jsou sušené, ale zároveň jsou míchané, nikoli granulované. Jedná se tedy ve své podstatě o sušený BARF.

Naše suroviny

Jednotlivými surovinami to začíná a jsou základním kamenem zdravé výživy psů. My pro vás vybíráme ty lokální a, kde je to možné, i sezónní ingredience, které pocházejí z různých koutů České republiky. Kromě toho, že tak rádi podpoříme místní, české producenty, jsou lokální ingredience pro organizmus nejpřirozenější.