Katalogové číslo: -.

BOHEMIA Zvěřinové maso ve vlastní šťávě

49 79 

Exkluzivní konzerva s výjimečně vysokým obsahem masa ze zvěřiny – 70 %.

  • Výjimečně vysoký obsah masa
  • unikátní zdroje masa
  • žádné přidané látky
Zrušit výběr

Konzerva obsahuje maso z unikátních, chutných druhů zvěřiny – jelena, soba a kance. Dále je v jejím složení už jen zeleninový vývar a za studena lisovaný lněný olej.

Hmotnost-
Stáří psa

Dospělý pes, Starší pes, Štěně/dospívající pes

Velikost psa

Malá plemena, Střední plemena, Velká plemena

Země původu

Česko

Zvěřina – jelení, sobí, kančí (70 %), vývar (28,8 %), lněný olej (0,2 %).

Hrubý protein 10,5 %, hrubé oleje a tuky 6,5 %, hrubý popel 2,3 %, hrubá vláknina 0,4 %, vlhkost 77 %.

Vitamin D3 (3a671) 200 IU, Zn (síran zinečnatý) 25 mg, Mg (síran manganatý) 1,4 mg, I (jodid draselný) 0,75 mg.

O značce

Přirozená strava psů

To je cíl ryze českých receptur Bohemia Pet Food. V dnešní době, kdy je trh přesycen granulovanými krmivy, svítá zákazníkům, kteří chtějí originální a čistý produkt – naděje v podobě receptur Bohemia Pet Food.

Našli jsme originální způsob jak zajistit kompletní výživu pro vašeho psa. Spojujeme dva způsoby stravy, které často stojí proti sobě a oba mají své pro a proti. Vytvořili jsme dimenzi, která kombinuje to nejlepší ze světa granulovaných krmiv a BARF neboli „biologicky vhodné syrové stravy“ (Biologically Appropriate Raw Foods). Tak se zrodily receptury Bohemia Pet Food. Krmné směsi z kvalitních ingrediencí, které jsou sušené, ale zároveň jsou míchané, nikoli granulované. Jedná se tedy ve své podstatě o sušený BARF.

Naše suroviny

Jednotlivými surovinami to začíná a jsou základním kamenem zdravé výživy psů. My pro vás vybíráme ty lokální a, kde je to možné, i sezónní ingredience, které pocházejí z různých koutů České republiky. Kromě toho, že tak rádi podpoříme místní, české producenty, jsou lokální ingredience pro organizmus nejpřirozenější.