Katalogové číslo: BISVEN110.

Divočina – sušenky

149 

Tak toto je povinná výbava, která nesmí chybět ani ve tvém batůžku!
Chrumkavé sušenky DIVOČINA jsou ideálním pamlskem pro každého poslušného i neposlušného chlupáče. Díky vysokému obsahu masa je můžete použít i jako náhradu za jídlo, ať už jste kdekoliv na výletě či běhačce.

  • BIO certifikace
  • obal je možné recyklovat donekonečna
  • bez éček, konzervantů, dochucovadel, či jiných nesmyslů

Kvalitní suroviny a podpora lokálních BIO farmářů - to jsou důvody, proč se naše produkty staly ideální alternativou i při různých potížích s trávením. Navíc nákupem našich produktů přímo podporujete lokální trh a ne dovážené, či přebalové krmivo, které většinou absolvuje i cestu přes půl zeměkoule.

Čerstvé maso z volně žijící zvěřiny je zárukou kvality a vysoké výživové hodnoty. Jako zdroj vlákniny a antioxidantů najdeš v těchto sušenkách řepu & maliny, BIO panenský olivový olej & bylinky se postarají o podporu dobrého trávení.

Hmotnost0.110 kg
Stáří psa

Dospělý pes, Starší pes, Štěně/dospívající pes

Velikost psa

Malá plemena, Střední plemena, Velká plemena

Dobijte svému mazlíčkovy energii pomocí lahodných a zdravých sušenek

Základ bezlepkových sušenek tvoří kvalitní maso z volně žijících zvířat

Nepoužíváme suroviny bez jasného původu a běžíme na zelené energii

Vhodné pro B.A.R.F. – isty kteří se chtějí oblizovat áááž za ouškama

Maso z jelena 70 %, červená řepa*, maliny, rýžová mouka, hnědé lněné semínka*, máta peprná, petrželová nať, list pampelišky, kopřiva dvoudomá a olivový olej*. (*Produkty ekologického hospodářství.)

Bílkoviny 33 %, tuk 23,5 %, vlhkost 5 %, hrubý popel 1 %, vláknina 1,5 %.

Doporučená denní dávka je cca 5 ks pro dospělého psa s váhou 10 kg.

Skladujte v suchu při teplotě do 25 ° C, po otevření spotřebujte do 14 dnů. Datum minimální spotřeby a č. šarže jsou uvedeny na obalu.

O značce

Dbáme na ekologii

V našich životech hraje ekologie významnou roli, a proto je přirozené, že naše poznatky využijeme i při výrobě. Křupavé místo, kde všechny naše fajnovky vznikají je jeden velký EKO experiment. Celá budova běží na zelené energii, recyklujeme co nám tlapky stačí, využíváme lokální zdroje, čím snižujeme emise CO2, podporujeme BIO farmáře a výrobce ekologických materiálů. A to je jen začátek!

S láskou ke zvířatům

Staráme se o to, aby zvířata, které nám dávají maso, měli šťastný a svobodný život. Volné výběhy a divoká příroda jsou pro nás základné etické standardy, které musí každý dodavatel masa splňovat. Klecové chovy podporovat nechceme a nebudeme!