Katalogové číslo: BISSAL110.

MSC Losie bobky – sušenky

149 

Chrumkavé sušenky MSC LOSIE BOBKY jsou ideálním pamlskem pro každého poslušného i neposlušného chlupáče. Díky vysokému obsahu masa je můžete použít i jako náhradu za jídlo, ať už jste kdekoliv na výletě či běhačce. Jsou taktéž skvělou pomůckou při tréninku, kdy jsou chlupáči pro jejich neodolatelnou chuť připraveni udělat cokoliv.

  • BIO certifikace
  • obal je možné recyklovat donekonečna
  • bez éček, konzervantů, dochucovadel, či jiných nesmyslů

MSC Losie bobky obsahují zdraví prospěšné omega-3 a omega-6 mastné kyseliny, které jsou pro každého chlupáče nepostradatelné, a zároveň se považují za ochranu proti srdečně-cévním onemocněním. Zelenina a ovoce dodají další potřebné vitamíny & minerály a BIO panenský olivový olej & změs bylinek se zabezpečí podporu dobrého trávení.

Proč MSC certifikát?
Ryby jsou nejcennějším zdrojem bílkovin pro přibližně polovinu obyvatelů Země. Jestli chceme, aby ryby byly právě tou nekonečnou surovinou, za jakou se dnes mylně považují, musíme se s nimi naučit správně hospodařit. Ryby s certifikátem MSC jsou lovené udržitelně, s ohledem na jejich reprodukční schopnosti. Jejich nákupem pomáháte chránit křehké mořské ekosystémy před vyhynutím.

Hmotnost0.110 kg
Stáří psa

Dospělý pes, Starší pes, Štěně/dospívající pes

Velikost psa

Malá plemena, Střední plemena, Velká plemena

Dobijte svému mazlíčkovy energii pomocí lahodných a zdravých sušenek

Základ bezlepkových sušenek tvoří kvalitní maso z volně žijících zvířat

Nepoužíváme suroviny bez jasného původu a běžíme na zelené energii

Vhodné pro B.A.R.F. – isty kteří se chtějí oblizovat áááž za ouškama

MSC losos 73 %, sušená jablka, mrkev*, rýžová mouka, amarant*, hnědé lněné semínka*, máta peprná, petrželová nať, list pampelišky, kopřiva dvoudomá a olivový olej*. (*Produkty ekologického hospodářství.)

Bílkoviny 28,40%, tuky 14%, sacharidy 44,80%, sušina 92,9%, hrubý popel 5,66 %, energie 1.761kJ/100g

Doporučená denní dávka je cca 5 ks pro dospělého psa s váhou 10 kg.

Skladujte v suchu při teplotě do 25 ° C, po otevření spotřebujte do 14 dnů. Datum minimální spotřeby a č. šarže jsou uvedeny na obalu.

O značce

Dbáme na ekologii

V našich životech hraje ekologie významnou roli, a proto je přirozené, že naše poznatky využijeme i při výrobě. Křupavé místo, kde všechny naše fajnovky vznikají je jeden velký EKO experiment. Celá budova běží na zelené energii, recyklujeme co nám tlapky stačí, využíváme lokální zdroje, čím snižujeme emise CO2, podporujeme BIO farmáře a výrobce ekologických materiálů. A to je jen začátek!

S láskou ke zvířatům

Staráme se o to, aby zvířata, které nám dávají maso, měli šťastný a svobodný život. Volné výběhy a divoká příroda jsou pro nás základné etické standardy, které musí každý dodavatel masa splňovat. Klecové chovy podporovat nechceme a nebudeme!