Katalogové číslo: HPF-1273015.

Petcurean GO! Carnivore Adult

1,249 

Receptura GO! Carnivore Grain Free Adult je kompletním bezobilným krmivem ze 100% čerstvého masa. Vysoký podíl bílkovin pro dospělé psy všech plemen.
Velikost balení je 10Kg.

  • Bez kuřecího masa
  • Vhodné pro dospělé psy všech plemen
  • Krmiva z kanadské přírody

Dopřejte vašemu chlupatému příteli dietu plnou bílkovin. Krmivo obsahuje 100% čerstvé kuřecí, krůtí, kachní a rybí maso v podobě lososa a pstruha. Tato receptura poskytuje kompletní a vyváženou stravu na té nejvyšší úrovni.

Čerstvost znamená vyšší stravitelnost a i lepší chuť krmiva.

Hmotnost10 kg
Stáří psa

Dospělý pes

Velikost psa

Malá plemena, Střední plemena, Velká plemena, Vhodné pro všechny

Země původu

Kanada

Čím krmím

Bezobilné

Jen málo prodejců projde sítem a získá si důvěru Petcurean.

Petcurean má stálý zdroj zdravého čerstvého masa té nejlepší kvality.

„Když přijde na ingredience, Petcurean se spokojí jen s tím nejlepším.“

Řada GO! – Více vitality pro citlivé žaludky.

Doporučujeme pro

Všechny plemena dospělého věku

Dávkování krmiva naleznete na oficiálních stránkách výrobce

Kuřecí moučka, krůtí moučka, losos (moučka), vykostěné kuře, vykostěné krůtí maso, vykostěný pstruh, brambory, hrách, tapioka, čočka, cizrna, kuřecí tuk (konzervován směsí tokoferolů), kachní moučka, přírodní kuřecí příchuť, celá sušená vejce, jablka, sleďová moučka, lososový olej, vojtěška, vykostěná kachna, vykostěný losos, sladké brambory, lněná semínka, chlorid draselný, dýně, mrkev, banány, borůvky, brusinky, brokolice, ostružiny, tykev, papája, granátové jablko, sušená kořen čekanky, fermentovaný produkt z fermentovaného laktobacillus acidofilus, fermentovaný extrakt ze sušeného enterokoka faecium, extrakt z fermentovaného extraktu z sušeného Aspergillus Oryzae, chlorid sodný z Bacillus Subtilis, taurin, výtažek z Yucca Schidigera, extrakt ze zeleného čaje, peppermint, šípky, kurkuma zedoár, pampeliška, heřmánek, zázvor, fenykl, kurkuma, jalovcová bobule, lékořice, extrakt z měsíčku lékařského, kardamom, hřebíček.

Hrubý protein 34%, hrubé oleje a tuky 16%, hrubá vláknina 3%, vápník 2%, fosfor 1,2%, omega 3 mastné kyseliny 0,45%, omega 6 mastné kyseliny 2,2%, vlhkost 10%.

O značce Petcurean

Pečlivý vyběr

Petcurean nespolupracuje s nikým, kdo by se neztotožňoval s pěti základními pilíři jejich smýšlení:

  • Lidské zacházení se zvířaty
  • Ochrana vodních zdrojů a šetrnost
  • Podpora a ochrana farmářského prostředí a činnosti
  • Podpora zachování přírodních zdrojů
  • Aktivní podpora udržení biodiverzity

“Není náhoda, že máme tolik inspirace pro vymýšlení tak zdravých a dokonalých receptur, když je náš podnik obklopen jedněmi z nejúrodnějších a nejsvěžejších polí v Kanadě. Používáme pouze čerstvé maso, zeleninu a ovoce prémiové kvality.”

Hrdě Kanadský rodinný podnik

Dnes je Petcurean stále nezávislý a společnost je ryze soukromá. Může se tak soustředit čistě na výživu, nemusí se zpovídat žádným akcionářům a upřednostňovat tak zisky před zdravím mazlíčků.

Není náhoda, že tolik inspirace pro vymýšlení tak zdravých a dokonalých receptur přichází zrovna od Petcurean, když je firma obklopena jedněmi z nejúrodnějších a nejsvěžejších polí v Kanadě. Používá se pouze čerstvé maso, zelenina a ovoce prémiové kvality. Všechna krmiva se vyrábí a balí právě v Kanadě.