Katalogové číslo: -.

Petcurean GO! Carnivore Puppy

279 1,249 

Receptura Petcurean GO! Carnivore Grain Free Puppy je kompletním bezobilným krmivem ze 100% čerstvého masa. Vysoký podíl bílkovin pro štěňata všech plemen.

  • Více vitality pro citlivé žaludky.
  • Vhodné pro štěňata všech plemen.
  • Krmiva z kanadské přírody.
Zrušit výběr

Dopřejte vašemu mladému chlupatému příteli dietu plnou bílkovin pro kvalitní růst. Krmivo obsahuje 100% čerstvé kuřecí, krůtí, kachní a rybí maso v podobě lososa a pstruha. Tato receptura poskytuje kompletní a vyváženou stravu na té nejvyšší úrovni.

Čerstvost znamená vyšší stravitelnost a i lepší chuť krmiva.

Hmotnost-
Stáří psa

Štěně/dospívající pes

Velikost psa

Malá plemena, Střední plemena, Velká plemena, Vhodné pro všechny

Země původu

Kanada

Čím krmím

Bezobilné

Jen málo prodejců projde sítem a získá si důvěru Petcurean.

Petcurean má stálý zdroj zdravého čerstvého masa té nejlepší kvality.

„Když přijde na ingredience, Petcurean se spokojí jen s tím nejlepším.“

Řada GO! – Více vitality pro citlivé žaludky.

Doporučujeme pro

Všechny plemena štěněcího věku

Dávkování krmiva naleznete na oficiálních stránkách výrobce

Kuřecí moučka, krůtí moučka, losos (moučka), vykostěné kuře, vykostěné krůtí maso, vykostěný pstruh, brambory, kuřecí tuk (konzervované se směsí tokoferolů), hrášek, tapioka, čočka, kachní moučka, cizrna, přírodní kuřecí příchuť, celá sušená vejce, jablka, sleď (moučka), lněné semeno, lososový olej, vojtěška, vykostěná kachna, vykostěný losos, sladké brambory, dýně, mrkev, banány, borůvky, brusinky, brokolice, ostružiny, tykev, papája, granátové jablko, sušený kořen čekanky, fermentovaný produkt z fermentovaného laktobacillus acidofilus, fermentovaný extrakt ze sušeného enterokoka faecium, extrakt z fermentovaného sušeného Aspergillus Oryzae, bacillus subtilis, taurin, výtažek z Yucca Schidigera, extrakt ze zeleného čaje, peppermint, Šípky, kurkuma zedoar, pampeliška, heřmánek, zázvor, fenykl, kurkuma, jalovcová bobule, lékořice, extrakt z měsíčku lékařského, kardamom, hřebíček.

Hrubý protein 36%, hrubé oleje a tuky 18%, hrubá vláknina 3%, vápník 1,8%, fosfor 1,3%, omega 3 mastné kyseliny 0,48%, omega 6 mastné kyseliny 0,48%, vlhkost 10%.

O značce Petcurean

Pečlivý vyběr

Petcurean nespolupracuje s nikým, kdo by se neztotožňoval s pěti základními pilíři jejich smýšlení:

  • Lidské zacházení se zvířaty
  • Ochrana vodních zdrojů a šetrnost
  • Podpora a ochrana farmářského prostředí a činnosti
  • Podpora zachování přírodních zdrojů
  • Aktivní podpora udržení biodiverzity

“Není náhoda, že máme tolik inspirace pro vymýšlení tak zdravých a dokonalých receptur, když je náš podnik obklopen jedněmi z nejúrodnějších a nejsvěžejších polí v Kanadě. Používáme pouze čerstvé maso, zeleninu a ovoce prémiové kvality.”

Hrdě Kanadský rodinný podnik

Dnes je Petcurean stále nezávislý a společnost je ryze soukromá. Může se tak soustředit čistě na výživu, nemusí se zpovídat žádným akcionářům a upřednostňovat tak zisky před zdravím mazlíčků.

Není náhoda, že tolik inspirace pro vymýšlení tak zdravých a dokonalých receptur přichází zrovna od Petcurean, když je firma obklopena jedněmi z nejúrodnějších a nejsvěžejších polí v Kanadě. Používá se pouze čerstvé maso, zelenina a ovoce prémiové kvality. Všechna krmiva se vyrábí a balí právě v Kanadě.