Katalogové číslo: -.

Petcurean GO! Carnivore Salmon&Cod

289 1,349 

Receptura GO! Carnivore Grain Free Salmon&Cod je vlajkovou recepturou kanadské společnosti Petcurean. Je vyrobena ze 100% čerstvého lososa a sledě. Receptura je vhodná pro všechny psy všech věkových kategorií.

  • Bezobilná dieta se 100% čerstvým masem
  • Vhodné pro psy všech plemen
  • Antioxidanty pro lepší imunitu z ovoce a zeleniny
Zrušit výběr

Dopřejte vašemu chlupatému příteli dietu plnou bílkovin. Krmivo obsahuje 100% čerstvého lososa a sledě. Tato receptura poskytuje kompletní a vyváženou stravu na té nejvyšší úrovni.

Čerstvost znamená vyšší stravitelnost a i lepší chuť krmiva.

Hmotnost-
Stáří psa

Dospělý pes, Starší pes, Štěně/dospívající pes

Velikost psa

Malá plemena, Střední plemena, Velká plemena, Vhodné pro všechny

Země původu

Kanada

Čím krmím

Bezobilné

Jen málo prodejců projde sítem a získá si důvěru Petcurean.

Petcurean má stálý zdroj zdravého čerstvého masa té nejlepší kvality.

„Když přijde na ingredience, Petcurean se spokojí jen s tím nejlepším.“

Řada GO! – Více vitality pro citlivé žaludky.

Doporučujeme pro

Všechny plemena kteréhokoliv věku

Dávkování krmiva naleznete na oficiálních stránkách výrobce

Losos 32% (vykoštěný losos, losos (moučka), lososový olej), vykoštěná treska 15%, krocan (moučka), čočka, hrách, cizrna, celá sušená vejce, tapioka, kuřecí tuk, vykoštěný pstruh, lněné semeno, jablka, mrkev, brusinky, chlorid draselný, chlorid sodný, sušený fermentační extrakt Aspergillus oryzae, sušený fermentační extrakt Bacillus subtilis, sušený rozmarýn, extrakt z yucca schidigera.

Hrubý protein 34,5%, hrubé oleje a tuky 16,2%, hrubá vláknina 3,2%, hrubý popel 9,2%, vápník 1,6%, fosfor 1%, omega 3 mastné kyseliny 1%, omega 6 mastné kyseliny 2,4%.

Retinylacetát 21,246 IU; vitamin D3 1 300 IU; taurin 500 mg; síran železnatý monohydrát 66 mg; chelát železnatých hydrát 22 mg; jodičnan vápenatý bezvodý 3 mg; síran měďnatý pentahydrát 9,3 mg; chelát měďnatý hydrát 3,1 mg; oxid manganičitý 10,8 mg; chelát manganu hydrát 3,6 mg; oxid zinečnatý 82,5 mg; chelát zinečnatých hydrát 27,5 mg; 3b8,10 selen 0,35 mg.

O značce Petcurean

Pečlivý vyběr

Petcurean nespolupracuje s nikým, kdo by se neztotožňoval s pěti základními pilíři jejich smýšlení:

  • Lidské zacházení se zvířaty
  • Ochrana vodních zdrojů a šetrnost
  • Podpora a ochrana farmářského prostředí a činnosti
  • Podpora zachování přírodních zdrojů
  • Aktivní podpora udržení biodiverzity

“Není náhoda, že máme tolik inspirace pro vymýšlení tak zdravých a dokonalých receptur, když je náš podnik obklopen jedněmi z nejúrodnějších a nejsvěžejších polí v Kanadě. Používáme pouze čerstvé maso, zeleninu a ovoce prémiové kvality.”

Hrdě Kanadský rodinný podnik

Dnes je Petcurean stále nezávislý a společnost je ryze soukromá. Může se tak soustředit čistě na výživu, nemusí se zpovídat žádným akcionářům a upřednostňovat tak zisky před zdravím mazlíčků.

Není náhoda, že tolik inspirace pro vymýšlení tak zdravých a dokonalých receptur přichází zrovna od Petcurean, když je firma obklopena jedněmi z nejúrodnějších a nejsvěžejších polí v Kanadě. Používá se pouze čerstvé maso, zelenina a ovoce prémiové kvality. Všechna krmiva se vyrábí a balí právě v Kanadě.